Графік роботи
без вихідних з 10 до 19
Мінімальна сума замовлення 200 грн

Застібки-блискавки

Трактор
Спіральна
Метал
Якість будь-якої речі визначається не тільки тим, яку тканину використовували для пошиття, але і тим, яку фурнітуру застосовували для обробки одягу або взуття. В інтернет магазині knopka.kiev.ua можна придбати пластикові блискавки оптом, які мають хорошу якість, виготовлені з міцних, сучасних матеріалів, тому мають тривалий термін експлуатації. З нашого асортименту можна вибрати блискавки за найвигіднішими цінами.


Компанія KNOPKA пропонує вигідні варіанти співпраці індивідуальним підприємцям, майстерням з пошиття одягу і взуття, меблевим виробництвам і іншим компаніям, які зацікавлені в придбанні пластикових блискавок. З кожним клієнтом ми працюємо на індивідуальній основі, пропонуючи всю необхідну консультаційну допомогу у виборі відповідних виробів. У нас можна купити пластикові блискавки різних розмірів, представлені в широкій колірній гамі. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант для виготовлення будь-якого виробу, будь це взуття, верхній одяг, спідниці, брюки, сумки, меблеві або пакувальні чохли.


В інтернет магазині knopka.kiev.ua можна придбати пластикові і сталеві блискавки в кількості від однієї шт. Великооптові клієнти і компанії, що працюють на дилерських умовах, зможуть купити нашу продукцію ще дешевше, оскільки ми завжди йдемо назустріч покупцям. Для великих оптовиків у нас діє спеціальна дисконтна програма. Доставка можлива в будь-який Українське місто, для оперативності транспортування замовлень ми залучаємо найбільш надійних партнерів.