Графік роботи
без вихідних з 10 до 19
Мінімальна сума замовлення 200 грн

Стрази

Прикрашати себе і доповнювати свій образ всілякими деталями притаманне кожній сучасній жінці. Саме тому в наш час такий винахід, як стрази, користується величезною популярністю. Вироби, декоровані яскравими кристалами, досить популярні і коштують порівняно дорожче, ніж вироби без цих прикрас. Компанія Кнопка пропонує купити стрази оптом і з їх допомогою прикрасити будь-який предмет самостійно, на свій смак.


Інтернет магазин Knopka.kiev.ua є володарем широкого асортименту даної продукції. У нас Ви зможете знайти клейові і пришивні стрази різних форм і забарвлень, вироблені з таких матеріалів, як свинцеве скло і акрил. Ви можете купити стрази оптом за доступною ціною, отримавши при цьому гідну якість продукції. Це мета будь-якого покупця, а наша діяльність спрямована на задоволення всіх вимог, що пред'являються клієнтом. Нашої компанії під силу заощадити Ваш дорогоцінний час за допомогою здійснення покупки онлайн і доставки товару в будь-який регіон країни. Наші менеджери допоможуть Вам уважніше розібратися в наданої продукції та умови роботи з нашою компанією, т. К. Головну мету, яку ми ставимо перед собою - це довгий, взаємовигідне співробітництво.


Необхідно відзначити, що для великих оптових покупців діє спеціальна система знижок, також в розділі «розпродаж» Ви зможете придбати товар за заниженою вартістю. У нашому асортименті представлені не тільки стрази, оптом купити в інтернет магазині knopka.kiev.ua можна практично будь-яку групу товарів, необхідних для здійснення діяльності як великих, так і дрібних швейних підприємств.