Графік роботи
без вихідних з 10 до 19
Мінімальна сума замовлення 200 грн

Мереживо

Як відомо, мереживо - це тонка, повітряна тканина, сплетена з різних тонких ниточок, в різних малюнках і орнаментах. Мереживні вставки і обробка з мережива найкраще підходять як для створення романтичного образу, наприклад, у виробництві нижньої білизни, так і для того, щоб підкреслити всю розкіш і багатство постільної білизни або штор. У будь-якому випадку, мереживо в усі часи знаходить свого шанувальника. У нашому інтернет магазині Ви завжди можете купити мереживо, зроблене з різних матеріалів, таких як гіпюр, капрон, стрейч, трикотаж та інші. Мереживо оптом реалізується не тільки юридичним, але і фізичним особам, для цього необхідно, щоб сума замовлення була не меншою встановленої для даної категорії осіб.


Оскільки мереживо в швейному виробництві має досить широке застосування, в нашому асортименті даний вид елементів оздоблення представлений в різних кольорах, для того щоб Ви завжди мали можливість підібрати і купити мереживо, відповідне по відтінку з обраної Вами тканиною. Хочеться відзначити, що мереживо оптом може бути ще вигідніше, оскільки для великих оптових покупців у нас розроблена ціла програма різних знижок.


Більше не потрібно витрачати час на пошуки потрібних товарів для швейного виробництва, заходите в інтернет магазин Knopka, тут Ви завжди знайдете все, що Вам потрібно. Причому купити мереживо та інші товари за низькими цінами можна тільки у нас, отримавши при цьому високоякісну продукцію від відомих виробників. Для того щоб створити нашим клієнтам найбільш вигідні і комфортні умови для співпраці, ми індивідуально підходимо до кожного з них. Тому придбати мереживо оптом і бути впевненим в економічній доцільності покупки, а також в тому, що товар буде вчасно доставлений на підприємство, можна тільки з інтернет магазином Knopka.kiev.ua . Ми - надійний і вигідний партнер, який працює в Україні !