Графік роботи
без вихідних з 10 до 19
Мінімальна сума замовлення 200 грн

Аплікація

Шевроны
М'які нашивки
Вензель
Аплікація з паєтками
Аплікація зі стразами
Аплікація квітки
Аплікація дитячі
Прагнення прикрашати світ навколо себе властиво кожній людині, але навіть якщо немає можливості кардинально все змінити, підлаштувати під власний смак, можна хоча б «оживати» свою улюблену куртку або потерши від часу чохол телефону. У цьому вам допоможуть оригінальні аплікації на одяг, купити які можна в інтернет магазині knopka.kiev.ua. З нашого каталогу Ви зможете вибрати і замовити найрізноманітніші варіанти подібних виробів, і не варто обмежувати свою фантазію! Купуючи у нас аплікації на одяг великим або дрібним оптом, Ви можете комбінувати їх сюжет, поєднувати різноманітні кольори, створюючи ексклюзивний декор речей під свій настрій.


Представлений нами асортимент рясніє безліччю дуже цікавих і свіжих рішень. Ми пропонуємо купити різноманітні моделі аплікацій на одяг: гладкі, об'ємні і напівоб'ємні, прикрашені стразами або імітацією хутра, декоровані намистинами, паєтками або стрічками. Вибір доступних сюжетів теж не обмежений, тому наші варіанти аплікацій на одяг прекрасно підійдуть не тільки для прикраси речей дорослих або підлітків, але і для створення веселого декору предметів дитячого гардеробу. Клієнти, з якими у нас укладено договір, можуть замовити вподобану аплікацію оптом від однієї одиниці. Але ми впевнені, що на одній Ви не зупинитеся. Адже перед Вами відкривається можливість підібрати масу варіантів, які можна або пришити, або перенести малюнок за допомогою звичайної праски.


Завдяки виробам нашого інтернет магазину Ви зможете легко і без особливих витрат «розбавити» свій гардероб ексклюзивними речами, створеними вручну. Для цього потрібно всього лише купити аплікації на одяг і витратити кілька хвилин на їх перенесення. Додатково зазначимо, що ми пропонуємо аплікації на одяг оптом. Тому їх вартість завжди буде нижче, ніж в звичайному магазині, при збереженні високої якості виробів.